1. Veebipoe www.elev.ee edaspidi veebipood) omanik on Elev OÜ (registrikood 14892752 ), asukohaga Puiatu tee 7-6, Puiatu küla, Viljandi vald, Viljandimaa
 
2. Veebipood kasutab ostja sisestatud isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks, kauba ostjale saatmiseks ning “Saada päring” kaudu tulnud infole vastamiseks. Kõik kliendi andmed kustutatakse veebipoe süsteemist ostu sooritamise või päringule vastamise kuupäevast 30 kalendripäeva möödumisel.
 
3. Veebipood ei kogu ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ega kliendieelistuste analüüsimiseks.
 
4. Kui ostjal tekib kauba suhtes pretensioon kauba ostmisest kuni 30 kalendripäeva möödumisel, peab ostja olema valmis taasesitama ostu sooritamist tõendava dokumendi, nt ostuarve, mis saadetakse ostja e-posti aadressile pärast ostu sooritamist. Ostja pangakonto numbrit kasutatakse ainult kliendile maksete tagastamiseks.
 
5. Veebipood edastab isikuandmed veoteenust pakkuvale ettevõttele (Omniva, Itella Smartpost, DPD) vaid selleks, et kaup kohale toimetada. Kui kaup toimetatakse kohale kulleriga, siis edastatakse lisaks ostja kontaktandmetele ka tema aadress. Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude haldamiseks, kliendiprobleemide lahendamiseks ning raamatupidamistoimingute tegemiseks. Veebipood edastab ja töötleb ostja isikuandmeid vaid tellimuse täitmiseks, arveldamiseks ja kauba transpordiks.
 
6. Isikuandmeid hoitakse veebipoe süsteemis nii kaua, kuni kestab pretensioonide esitamise aeg. Pärast seda kõik tellimused ja kliendiandmed kustutatakse. Isikuandmetele on juurdepääs vaid veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust. Veebipoe volitatud töötajad ei avalda kliendiandmeid (nimi, telefoninumber, aadress) mitte ühelegi kõrvalisele isikule. Veebipood ei vastuta kolmandatele pooltele, nt transporditeenuse pakkujale teatavaks saanud isikuandmete kasutamise ja/või töötlemise eest.
 
7. Veebipood austab kliendi privaatsust ega saada luba küsimata otseturundusteateid. Kui klient on avaldanud soovi saada infot veebipoe toodete ja tegevuste kohta, siis liitub klient veebipoe uudiskirjaga, täites selleks kodulehel oleva uudiskirjaga liitumise vormi. Uudiskirjaga liituja nimi ja e-posti aadress jäävad veebipoe süsteemi selle ajani, mil klient avaldab soovi uudiskirja saajate nimekirjast lahkuda. Selleks saadab klient e-kirja aadressile elevteeise@gmail.com
 
8. Üldjuhul kogume isikuandmeid otse klientidelt, nende nõusolekul. Täiendavalt kasutame aga automaatseid andmekogumisvahendeid, sealhulgas küpsiseid ja muid jälgimisvahendeid, et optimeerida meie kodulehe kasutajakogemust ja pakkuda klientidele paremaid teenuseid. Täpsemalt kasutab Veebipood:
                        ▪ analüütilisi küpsiseid, mis koguvad teavet selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse. Näiteks, milliseid sisulehti külastatakse kõige enam või mida külastajad veebilehelt otsivad jne. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat otseselt tuvastada. Siia hulka kuuluvad nt Google Analyticsi ja Hotjari küpsised.
                        ▪ reklaamiküpsiseid, mida aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame.
                        ▪ kolmandate osapoolte küpsiseid, nt Youtube ja Google Maps. Asukoha kaarti ja videosid ei näidata, kui pole nõustunud privaatsustingimustega.
 
9. Pangamaksed toimuvad teenusepakkuja, Maksekeskus ASi turvalise keskkonna kaudu. Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale, Maksekeskus ASile.
 
10. Isikuandmete töötlemisega seotud vaidlused lahendatakse klienditoe vahendusel e-posti aadressil elevteeise@gmail.com või telefoni teel +372 51981015